Аркан сакал да се разведе поради оваа пејачка: "Таа не е обична жена"

Жељко Ражнатовиќ Аркан и понатаму е топ тема, години по неговата смрт. Српскиот Курир ја пренесе исповедта на небојѓа Жабац за животот на Аркан.

- При една победа на фудбалскиот клуб, Аркан трчаше, селизна и падна, а тоа му беше најголем срам. Му се искинаа панталоните и му се виде долниот веш, тогаш имаше 120 кила, вели тој.

Додава дека Аркан своевремено сакал да се разведе за хрватската пејачка Дорис Драговиќ која ја обожавал.

- Секогаш велеше таа не е обична жена, туку врв, додава Небојша, контроверзниот бизнисмен од Нови Сад.

 

 

 

17.08.2018 - 17:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега