Беа најпознат пар, а денес не сакаат да се видат: "Мислев дека е геј а завршив со него"

Некогаш беа најпознатиот пар, денес не ни сакаат да си го спомнат името.

Беби ДОл и Масимо Савич беа пар во минатото, кој беше контроверзен и за кој многу се зборуваше.

- Се вратив од Египет и тогаш ме запознаа со Масимо. Имаше тогаш голем хит и беше пристоен. Мислев дека е геј, а завршив со него, вели Беби.

Тој бил упорен, на аеродром ја пречекал со цвеќе и тогаш почнала романсата.

Мајката на Масимо многу ја сакала Беби Дол, а како што вели пејачката биле големо и весело друштво кое секогаш било во акција.

Масимо од друга страна не сака да коментира, вели дека таа му е драга и мила но ја прекинале секоја комуникација.

 

 

 

22.07.2018 - 14:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега