Еден месец пред свадбата снаата на Брена прозборе за предбрачниот договор

 

Српската пејачка Александра Пријовиќ на 21 јуни ќе стапи во брак со посинокот на Лепа Брена и син на Боба Живојиновиќ, Филип Живојиновиќ, а веќе потпишаа предбрачен договор.

- „Се уште немаме разговарано на таа тема. Мене ми е сеедно, таа одлука ќе ја препуштам на Филип. Ако тој сака и јас би сакала да потпишеме предбрачен договор, изајви Алкесандра за „Ало“.

 

 

 

23.05.2018 - 22:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега