Фото: Аделина Тахири за првпат го покажа трудничкото стомаче

 

Пејачката Аделина Тахири неодамна стапи во брак, а набрзо потоа на својот Инстаграм профил преку фотографија објави дека ќе стане мајка. Според фотографиите во чиј опис беше напишано „It's a boy“ можеше да се заклучи дека Аделина и нејзиниот избраник, познатиот скопски адвокат очекуваат момче. Ова е нивно прво заедничко дете, а нејзиниот сопруг веќе има ќерка од првиот брак.

Згодната Албанка на социјалните мрежи повторно изненади, но овој пат со фотографија од трудничкото стомаче, на која може да се види дека пејачката изгледа одлично.

 

 

 

13.03.2018 - 15:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа