Фото: Актерката веќе не изгледа вака - се здебели 14 килограми

 

Шарлиз Терон з апотребите на новиот филм се здебели 14 килограми. Актерката која важи за секс бомба сега не личи на себе, а тоа докажува дека професијата ни малку не и е лесна.

 

 

 

 

13.01.2018 - 13:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа