Фото: Цеца ги расплака сите со емотивната објава - „Овој роденден ти ми го направи најубав"

Цеца на социјалните мрежи се пофали дека го имала најубавиот роденден во животот.

Најнеобичниот дочек на мојот роденден. Полноќ ми ѕвони телефонот и гледам како се снима твојот спот, блескаш во новата улога. Се создава твојата музичка кариера. Овој датум беше значаен за нас двете, напиша Цеца и откри дека тоа и бил најубавиот роденден во животот годинава.

 

 

 

21.07.2018 - 14:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега