Фото: Цела естрада на слава кај Лепа Брена - не дојде само снаата

 

Лепа Брена вчера прослави Свети Арханген Михаил во кругот на семејството и најблиските пријатели, но празно остана столчето на нејзината снаа Александра Пријовиќ.

Пејачката се огласи на социјалните мрежи и кажа дека и нејзината мајка ја слави славата, па таа отпатувала дома за да биде со неа.

Потоа објави и фотографија со која гопотврди тоа, по гласините дека нејзиниот однос со Брена е расипан бидејќи Александра не сака да живеат заедно.

 

 

 

22.11.2017 - 08:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа