Фото: Каролина Гочева со нова фризура - сега е русокоса

Македонската поп-икона Каролина Гочева, вчера на својот Инстаграм профил објави фотографија од својата нова боја на коса.

На изненадување на своите фанови, Каролина сега е скоро русокоса. Веднаш по објавувањето на фотографијата започнаа да се редат само позитивни коментари за изгледот.

Каролина и нејзиниот сопруг Михаил Корубин уживаат во својот меден месец патувајќи на егзотични дестинации, а во моментов се во Калифорнија.

 

 

 

21.01.2018 - 09:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа