ФОТО: Македонската фолкерка ја надмина и Карлеуша - пејачката како од мајка родена

Македонската пејачка Сања Цинцева - Барби често изненадува со провокативни фотографии на социјалните мрежи. Овој пат ја надмина и српската пејачка Карлеуша, која за Светското првенство во фудбал се фотографираше гола.

Сања објави своја фотографија на која е како од мајка родена, прекирена само со гитара. Неодамна таа ја покажа и својата нова тренди фризура во плетенки, после која доби многу пофални зборови. Како ви се доапа?

@tome.tabanov #photoshooting #newphotosession

A post shared by CINCEVA SANJA OFFICIAL (@sanjacincevabarbie) on

 

 

 

10.07.2018 - 09:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега