Фото: Маријана се фотографираше во ова момче за празникот и праша „Кој е вашиот Валентајн“

Манекенката и лото девојка, Маријана Станојковска на својот Инстаграм профил објави фотографија со која ја „скокотна“ македонската јавност. „Кој е вашиот Валентајн“ праша таа во опис на фотографијата. Зошто токму на „Денот на вљубените“ таа објави фотографија со ова момче и  дали можеби тој е нејзиниот избраник за прослава на овој празник? 

 

 

 

 

14.02.2018 - 21:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа