Фото: Марк од „Брза кујна“ доби замена - ова е неговиот наследник

 

Секој работен ден на фрекфенцијата на телевизија Сител го гледаме кулинарското шоу „Брза кујна“ со тројцата наши омилени водители, Александра, Марк и Никола. Добиваме идеја за интересни и креативни рецепти, кои може да ги приготвиме за брзо време.

Водителката Александра на својот Инстаграм профил објави фотографија со Никола и младо момче кое му помага во кујната.

„Марк денес има замена“, стои во опис на фотографијата.

 

 

 

16.05.2018 - 09:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега