ФОТО: Некогаш слатко девојче со шишки - денес пејачка со која војува цела естрада

Некогаш слатко девојче со плава коса и шишки, денес дива со која многумина се во војна.

Јелена Карлеуша објави фотографија од детството за својот роденден.

 

 

 

17.08.2018 - 16:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега