ФОТО: Поранешниот сопруг на Емина го сруши Инстаграм со една фотографија

Мустафа Сандал, поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ, покажа дека е во топ форма и ги збудале жените со оваа фотка на која се разладува во летните врели денови.

 

 

 

17.08.2018 - 16:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега