Фото: Прв пат на настап откако ја претепа сопругот - Беквалац со шлиц до папокот

 

Беквалац откако сопругот ја претепа само месец по породувањето и откако помина хорор, се појави поубава од било кога до сега.

Носеше црн фустан со шлиц до папокот со што ги излуде мажите.

 

 

 

18.06.2018 - 11:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега