ФОТО: Се разголе Андријана Јаневска

Пејачката Андријана Јаневска го започна својот годишен одмор.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија од себеси додека ужива на плажа во бикини.

Мора да се признае дека пејчката одлично изгледа.

 

 

 

 

12.07.2018 - 09:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега