ФОТО: Сека Алексиќ веќе не личи на себе - кога се појави ваква сите занемеа

 

Популарната пејачка Сека Алексиќ ги изненади сите фанови со новата фризура, со која се пофали на Инстаграм.

Алексиќ сега одлучи да премине во црвенокоси, а фановие ѝ порачаа дека изгледа феноменално.

Дали е ова привремерно, или пејачката ќе има ваква фризура подолго време останува да се види.

seka1

seka2

 

 

 

17.10.2018 - 20:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега