Фото: Сите мажи губеа глава по неа во 80-те - по 30 години уште е секс бомба

Сабрина Салермо жареше и палеше во осумдесетите години. Италијанката и денес е секс бомба по која воздивнуваат мажите.

 

 

 

 

18.07.2018 - 23:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега