Фото: Таа е најсекси баба на Инстаграм - телото извајано, а најголемо изненадување е лицето

 

На само 18. години ја родила ќерка си, а на  36. години станала баба.

Кери Хилтон од Америка е најсекси баба на светот.

 

 

 

 

14.01.2018 - 13:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа