ФОТО: Тешка сообраќајка кај Гостивар, неофицијално полицијата не може да изврши увид

 

Тешка сообраќајка кај Гостивар на патот кон Скопје.

Според информациите до кои ги објави Курир во несреќата учествувал мотор.

 

Според објавените информации полицијата неофицијално не можела  да направи увид на лице место.

Од МВР за Курир изјавиле дека се уште немаат информации за несреќата.

 

 

 

12.08.2017 - 21:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа