Фото: Важи за најубава српска пејачка а сега ја покажа мајка си - сите и велат дека таа е поубава

Убавата српска пејачка Милица Тодоровиќ која важи за една од најубавите и најзгодните ја покажа мајка си и докажа дека крушата под круша паѓа.

Имено, коментарите се дека таа личи на нејзина сестра, а не мајка.

 

 

 

22.07.2018 - 13:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега