Фото: Водителката Ирена Спировска објави фотографии од својата ќерка - матурантка

 

Ќерката на водителката Ирена Спировска, Зорица е матурнатка, па гордата мајка не издржа и фотографиите од својата ќерка ги објави на својот Фејсбук профил.

Облечена во црна долга тоалета, Зорица ги освои симпатиите на фановите на својата мајка и доби лавина коментари и лајкови.

Погледнете као изгледала:

 

 

 

21.05.2018 - 17:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа