Фото: Водителката која ја гледавме на Сител ги распамети мажите со оваа фотка

 

Водителката Катарина Шишмановиќ која ние ја гледавме на Сител во емисијата "Све за љубав", ги распамети мажите со новата фотографија со деколтето. Катарина ретко објавува вакви фотографии, но кога го прави тоа мажите се во транс.

 

 

 

10.03.2018 - 10:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа