ФОТО: Водителката Сања со длабоко деколте и шлиц кој ги откри нејзините нозе, ја остави публиката без здив

 

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет веќе со години важи за една од најатрактивните телевизиски лица ширум Балканот, а со последното нејзино издание само го потврди овој епитет.

Водителката овој викенд за време на емитувањето на  музичката емисија „Ѕвездите на гранд“ се појави во секси елегантна модерна креација, а штом застана на сцената многумина останаа без здив.

Имено таа на сцената заблеска во фустан со длабоко деколте и шлиц кои и ги издаде убавите нозе, погледнете.

 

 

 

 

16.04.2018 - 15:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега