Фото: „Заљубена во своето тело“ - Мелита со разголена фотографија за добро утро

 

Поранешната македонска водителка Мелита Ракиќевиќ не престанува да ја интригира јавноста со своите фотографии и секогаш успешно да го привлече вниманието кон себе.

Таа утрово објави фотографија во долна облека за прекрасен почеток на денот.

„Заубена сум во своето тело“, напиша Мелита во опис на фотографијата.

Како ви се допаѓа?

I love my body

A post shared by MELITA (@melitameli) on

 

 

 

12.03.2018 - 09:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа