Го однеле со Брза помош: Опериран пејачот на Гранд, состојбата сериозна

 

Фолк пејачот Јоца Стефановиќ завршил во болница, Таа информација ја потврдил и неговиот близок соработник.

-Јоца имаше операција. Мораше да направи итна операција на белите дробови. Знам дека ситуацијата е многу сериозна. Итната помош го однесе утринава - открива изворот близок на Јоца, за порталот nemazabranjenih.rs.

-Многу ми е жал. Денеска го завршивме спотот и го повикав да дојде да го види и потоа го дознав ова. Утре ќе дознаам во каква состојба е и ќе се потрудам да го посетам - рекол неговиот пријател.

 

 

 

 

20.02.2018 - 12:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа