Исчезна младо момче од Ресен- полицијата во потрага

 
 
Вчера во 10,00 часот во Полициска станица Ресен, е пријавено исчезнато момче.
 
Имено 51- годишниот  Џ.И од Ресен пријавил дека на 12.02.2018 година од 07,00 од дома во непознат правец се оддалечил неговиот син 21-годишниот А.И, се вели во соопштението.
 
 
Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

 

14.02.2018 - 09:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа