Исчезна штитеник од домот „Ранка Милановиќ“

 

Вчера во 20:00 часот во Полициската станица Чаир, од домот „Ранка Милановиќ“ било пријавено дека нивниот штитеник, 18-годишниот Б.И. самоволно ја напуштил установата и се оддалечил во непознат правец. 

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

 

25.05.2018 - 12:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега