Ја затвори кладилницата: 70 годишен дедо од Охрид со 20 денари фатил 80.000 евра

 

По сензационалниот Ване Лесновски од Прилеп кој зема пола милион евра сега убава вест за охриѓанец кој имал многу среќа. 70-годишен играч од Охрид во кладилница погодил пет пара и тоа со страшни коефиценти над 20 па заработил 80.000 евра за влог од 20 денари, пренесе Офнет.

 

 

 

 

11.03.2018 - 10:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа