Карлеуша збесна: Брено, пријателите на Цеца ти го киднапираа синот, ти се дружиш со неа

 

Јелена Карлеуша иако често се гледа со Цеца на суд, не престанува со навреди, па и овој пат распали на Твотер.

Таа ја обвини Цеца дека во минатото била блиска со киднаперите на синот на лепа Брена, па праша како Брена може да се дружи со неа.

- Кумот на цеца легија го киднапираше Стефан, напиша таа.

Инаку, познато е дека Карлеуша е пријателка со Брена и е дел од Ѕвездите на Гранд, но засега Брена се нема огласено по овој твит.

 

 

 

13.01.2018 - 10:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа