Кој ќе го носи ова - тие испробувале најгрди костими за капење

 

Кога ќе дојде летото, одеднаш започнува и неофицијалната ревија на костими за капење.

Постојат шегобијци кои направиле нешто што може да се окарактеризира како „најгрд костим за капење“.

Две блогерки го нарачале по пат на интернет и покажале како изгледа секој негов детал.

Дали некогаш би носеле вакво нешто?

 

 

 

17.07.2017 - 13:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа