Лила конечно запросена и тоа среде емисија во живо (фото)

 

Квизот „Се или нешто“ кој се емитува секој ден на Сител, од понеделник до петок, секој ден ги забавува гледачите, но денес беше посебно интересна и забавна.

Имено натпреварувачот кој денес се бореше за милионот, Ѓорѓиче среде емисија клекна и ја запроси Лила!

Лила го зема прстенот, но не му кажа „ДА“ ама го гушна, а тој сепак беше задоволен.

Секако се работеше за шега која добро ги забавуваше гледачите пред малите екрани.

Веројатно и на Лила и беше забавно па тоа искуство го сподели и на Инстаграм.

 

 

 

 

20.04.2018 - 21:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега