Љубов или лудило: Тоа што овој пилот го приреди за Валентајн е романтично, но и ризично

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан.

Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на небото.

Иако неговиот потег е романтичен, сепак е ризично вака да си “игра“ межу облаците.

 

 

 

14.02.2018 - 21:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа