Марина Туцаковиќ итно оперирана

Марина Туцаковиќ вчера била итно оперирана, на Институтот за Онкологија во Србија, а сега се опоравува. Со неа постојано била Светлана Цеца Ражнатовиќ која и пружала неизмерна поддршка.

Најважно според лекарите е Марина психички да остане силна. Со неа постојано се нејзиниот сопруг и син како и пријателите.

 

 

 

 

14.02.2018 - 13:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа