Маж прободен со нож итно донесен на скопските Клиники

 

Во 17 часот и 15 минути во Охрид, дошло до меѓусебна расправија помеѓу 55-годишниот А.Х. и неговиот роднина, 60-годишниот У. Х.

Полицијата денеска информира дека во расправијата А. Х. со нож го прободел постариот роднина во пределот на раката и главата.

Охриѓанецот бил приведен во СВР-Охрид.

 

 

 

14.01.2018 - 11:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа