Мелита објави фотографија со бикини на плажа во Турција

 

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ сега е на нова дестинација за одмор.

Мелита моментално ужива во Турција, па како што е редот се пофали со фотографија.

Свртена од позади, во шарено здолниште и кратка топ маичка, таа позира во луксузниот хотел. Дали е со нејзиното ново момче, Мелита не открива, но со сигурност како што и самата напиша ужива во патувањата.

 

 

 

12.08.2017 - 15:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа