Младенците потпишаа предбрачен договор: Велат парите не им се важни, но ова на сите им падна во око

 

Александра Пријовиќ и синот на Брена и Боба пред венчавката денеска потпишаа предбрачен договор.

Тие немале проблем со договорот бидејќи како што велат се венчаат од голема љубов и материјалното не им е важно.

Филип нема да има право на нејзиниот стан во Белград, ниту на автомобилот кој тој и го даде на пејачката.

Овој детаљ на сите им падна во очи.

 

 

 

21.06.2018 - 19:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа