Најтоплиот ден од почетокот на годината - надвор пекол, ова се температурите

Температурите 37 степени во градови низ Македонија, надвор е пекол, но од утре невреме.

 

 

 

 

22.07.2018 - 14:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега