Не служи само за јадење: Три бјути трикови со лажица (видео)

 

Лажиците најчесто се користат за јадење, но оваа девојка ќе ви покаже и три бјути трикови до помош на лажица.

Овие трикови се користат за да се ослободите од подочњачи, да ги извиткате трепките или пак да ја направите совршената мешавина на кармин.

Погледнете:

 

 

 

 

12.01.2018 - 15:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа