Невреме во Македонија: На овие места беснее во моментов

 

Циклон се спушти и во Скопје, вечерва беснее невреме. 

Невреме има и во други градови низ Македонија.

Ова се температурите:

 

 

 

23.05.2018 - 20:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа