Ни таа не чекаше долго - повеќе не е сама во станот по разводот со Дарко Лазиќ

 

После сите скандали околу Дарко Лазиќ, Ана Севиќ и нивниот развод, кај нив се случија големи промени.

Во станот во кој таа живееше со својот сопруг Дарко Лазиќ, се вселила нејзината мајка, која ѝ прави друштво и ѝ помага да го преброди тешкиот период.

Соседите велат дека секојдневно ја гледаат Ана на поминување и дека воопшто не им изгледа загрижено.

Станот во кој живееја заедно, Дарко го купил на нејзино име, така што ќе ја остави да живее во него заедно со ќерката Лорена.

 

 

 

 

12.01.2018 - 23:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа