Никој не им е рамен - Душко и Јелена, мала лекција за стил

 

Јелена Карлуша веќе многупати докажа дека никој не ѝ е рамен кога станува збор за стилот. Сепак оваа дама секогаш пронаоѓа начин да ги помести границите.

 

Покрај тоа што сѐ уште изгледа совршено, Јелена Карлуша на неколку наврати покажала дека и нејзините најблиски секогаш можат да сметаат на нејзе околку одбирање на гардеробата.

Имено, пејачката се труди да го усклади својот стајлинг со сопругот, а тоа секогаш дава воодушевувачки резултати.

 
 

 

 

13.10.2017 - 12:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа