Нормализиран сообраќајот на патот Куманово-Липково

 

Сообраќајот на регионалниот патен правец Куманово-Липково на мостот кај Отља е нормализиран, известија од АМСМ.

Како што соопштија од Автомотосојузот, сообраќајот беше во прекин поради сообраќајна несреќа.

 

 

 

12.01.2018 - 20:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа