Ова е најнежниот знак во хороскопот иако сите мислат дека е како лед

Ова е најнежниот знак во Зодијакот иако многумина мислат дека е ладен како лед. 

Се работи за Девицата која секогаш е одмерена, делува ледено и резервирано, иако во суштина има нежно срце и многу пати во себе.

Тие секогаш зборуваат за чувствата само ако се чувствуваат сигурно и сакано, тагата ја стискаат во себе, па кога ќе пукнат подобро да бегате од нив.

 

 

 

14.11.2018 - 20:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега