Рита Ора го возвраќа секси-ударот: Џеј Ло, ова е за тебе (фото/видео)

 

Ора ја постираше фотографијата на Инстаграм од Џеј Ло за која сите зборуваат и врз неа напиша: „Веднаш одам во теретана, Џеј Ло е моја инспирација“!

Рита Ора, пејачката од албанско потекло, не можеше да го сокрие своето воодушевување кога го виде селфито на Џенифер Лопез објавена по завршувањето на тренингот.

Затоа Рита одлучи да и возврати на американската поп ѕвезда.

Ора ја постираше фотографијата на Инстаграм од Џеј Ло за која сите зборуваат и врз неа напиша: „Веднаш одам во теретана, Џеј Ло е моја инспирација“!

Но, Ора не запре таму, па објави фотографија и видео од теретаната…

 

Покрај нив напиша: “Џеј Ло, ова е за тебе!”.

 

 

 

 

 

13.03.2018 - 08:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа