Се наѕира крајот - приватна детективка која работела на случајот Марјановиќ открила се

 

Катарина Остојиќ,приватна детективка од Белград, влегува во реалното шоу „Парови“, за да ја открие вистината за убиството на Јелена Крсмановиќ.

-Ќе ви раскажам како ги запознав Зоран и Зорица Марјановиќ и ќе ви го откријам нивното вистинско лице, како и тоа поради што морав да се повлечам од случајот - вели Катарина Остојиќ и најавува дека отворено ќе зборува за тоа во петок во „Парови“.

-По пат на Фејсбук се допишував во Зоран и Зорица, исклучиво поради истрагата која ја водев. Смислив тактика како да го разрешам случајот и да проверам дали Зоран е навистина видовит. Му напишав дека можам да го однесам кај дервиш, кој ќе му каже кој ја убил Јелена - изјавила Катарина за српските медиуми.

Таа вели дека Зорица, мајката на Зоран никогаш не го оставала сам и секогаш му била верна поддршка. Повеќе детали останува да открие подоцна.

 

 

 

13.10.2017 - 09:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа