Се разбудиле од спиење и виделе што и прави соседот на кравата - следел шок

 

Семејството Спахиќ останало во шок кога видело дека нивниот сосед во шталата им ја силува кравата. 

- Го видов соседот како ја силува кравата. Се качи на канта, ги спушти панталоните а неа опашот и беше кренат. Јас му реков што правиш, а тој не се засрами, се облече и си отиде, вели Халима Спахиќ од Босна за Дневни Аваз.

Нив ги разбудило лаењето на кучето, а кога виделе што ги чека во шталата се шокирале.

 

 

 

17.07.2017 - 12:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа