Скопјанец по месец пријавил дека му исчезнала невенчаната сопруга

 

Синоќа во 19,30 часот во Полициското одделение Петровец, 54-годишниот З.Ц.  пријавил дека на 17. минатиот месец од домот во непознат правец се одалечила неговата невенчана сопруга.

Се работи за 45-годишната Е.М. која ја нема повеќе од месец.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

 

 

 

24.05.2018 - 15:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа