Снимка од теретана во Сараево го насмеа светот (видео)

 

Теретаните се преполни во јануари кога луѓето после празниците се обидуваат да изгубат од вишокот килограми кои ги качиле за време на празниците.

Имено светскиот магазин „Дејли Меил“ објави снимка од сараевска теретана на која се гледа еден посетител на теретаната кој сосема погрешно ја користи справата за вежбање.

Се работи за машина за вежбање на грбот, која е предвидена да се користи седејќи, и се влечат рачките што придонесува за развој на грбните мускули, но погледнете какко го прави тоа овој човек:

 

 

 

 

 

 

12.01.2018 - 12:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа