Со ова „селфи“ Наташа Беквалац покажа кого сака највеќе на свет (фото)

 

Наташа Беквалац, пред неколку дена објави фотофрафија на својот Инстаграм профил која ги воодушеви нејзините фанови и им покажа кој и значи во животот.

Таа откри кого сака највеќе на сватот, а на фотографијата ги покажа, својот сопруг Лука и нејзината сестра.

Наташа го објави ова селфи а под него напиша „еве кого сакам највеќе на свет“

 

 

 

 

12.10.2017 - 18:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа