Српската премиерка Ана Брнабиќ има нова фризура - изгледа подобро од било кога

 

Премиерката на Владата на Република Србија неодамна на 25. одржан бизнис форум на Копаоник ја промовираше новата фризура, која е освежена варијанта на нејзината претходна фризура. Ана ги скратила шишките, го зголемила волуменот на косата и избегнала постојано фенирање. Со мали промени постигна одличен резултат, но и направи уште поголем чекор во однос на фризурата која ја имаше додека беше министерка на државната управа и локална самоуправа.

„Ана остава впечаток на уредна и едноставна личност со фризурата“ - велат фризерите.

Novi izgled Ane Brnabić

 

 

 

13.03.2018 - 16:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа